3 Beds
2 Baths
1,539 sqft
$198,000
1038 Martin St Mason TX, 76856
Price per sqft
$128.65
Built in
2021
Property size
1,539 sqft
Property type
Manufactured
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
104404
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.24 Acres
Courtesy of Texas Home - Land Realty
Powered byLuxury Presence